Strona główna RÓŻNE Diecezjalny Konkurs Papieski dla dzieci i młodzieży „Wy jesteście spadkobiercami bogatej przeszłości...

Diecezjalny Konkurs Papieski dla dzieci i młodzieży „Wy jesteście spadkobiercami bogatej przeszłości tej ziemi…”

Serdecznie zapraszamy do udziały w Diecezjalnym Konkursie Papieskim dla dzieci i młodzieży „Wy jesteście spadkobiercami bogatej przeszłości tej ziemi…”

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych
oraz specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych.

Celem konkursu jest upamiętnienie postaci św. Jana Pawła II i jego obecności w diecezji ełckiej w 1999 r., budzenie wrażliwości historycznej, religijnej i kulturalnej; nauka wyrażania siebie poprzez pracę twórczą oraz integrowanie i nawiązywanie współpracy między szkołami Diecezji Ełckiej.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 03.06. 2019 r.

Gala Rozdania Nagród odbędzie się w Zespole Szkół nr 1 w Ełku 07. 06. 2019 r. Początek o godz. 9.00.

Wszelkich informacji w sprawach konkursu udziela jego koordynator –

ks. Krzysztof Zubrzycki, tel. kom. 730383940, e-mail: ks-zubrzycki@wp.pl

Organizatorami konkursu są:

Martyria – Miesięcznik Społeczno-Katolicki Diecezji Ełckiej

Wydział Nauczania Chrześcijańskiego (Katechetyczny) Ełckiej Kurii Biskupiej

Współorganizatorem konkursu jest Kuratorium Oświaty  w Olsztynie.

Honorowy patronat nad konkursem objęli: J.E. Ks. Bp Jerzy Mazur SVD, Biskup Ełcki; Pan Jerzy Wojciech  Małecki – Poseł na Sejm RP, Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty.

Patronat medialny nad konkursem objęli: Martyria, Radio 5, www.radio5.com.pl, Dziennik Miejski. TVP3 Olsztyn, Centrum Oświatowo-Dydaktyczne w Ełku

załączniki: Regulamin-konkursu-papieskiego

Karta-zgłoszeniowa-śpiew (1)