Strona główna III. Formacja UMYSŁU WARTO PRZECZYTAĆ Ostateczna bitwa o rodzinę

Ostateczna bitwa o rodzinę

311
0

ks. Piotr Glas
Jacek Pulikowski

Ostateczna bitwa o rodzinę

„Trwa zaciekła bitwa o rodzinę.  Czas na prawdziwy plan ratunkowy. Dlaczego coraz więcej ludzi ucieka dziś od odpowiedzialności? Jak temu zaradzić? Czy szatan rzeczywiście chce całkowitego zniszczenia rodziny? I co my dzisiaj możemy zrobić w obliczu nadciągającej katastrofy?”(fragment książki)

Ksiądz Piotr Glas, rekolekcjonista i były egzorcysta oraz dr Jacek Pulikowski, ceniony doradca rodzinny, mąż oraz ojciec, z odwagą i determinacją przypominają nam, jaka jest prawdziwa wartość rodziny i dlaczego trzeba ją dziś szczególnie chronić. W czasach, gdy świat proponuje nam relacje rodzinnopodobne, wszechobecna jest kultura śmierci, przeżywany jest kryzys tożsamości mężczyzny i kobiety, potrzebujemy mocnego i klarownego głosu, opowiadającego się za Prawdą.

Opierając się na własnym, bogatym doświadczeniu pracy z innymi – ks. Piotr Glas wraz z Jackiem Pulikowskim wskazują, że rozpad małżeństw jest dziś ściśle związany z odejściem ludzi od Boga. Odwołując się do słów s. Łucji z Fatimy, przypominają, że ostateczna walka szatana rozegra się właśnie o rodzinę. Czas na plan ratunkowy, bo przyszłość ludzkości idzie przez rodzinę.

Wydawnictwo: Esprit

Cena:39,90 zł

Książka do nabycia na stronie internetowej wydawnictwa lub w księgarni św. Jerzego w Ełku (Plac Katedralny 1 i ul. 3 Maja 10)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here